sadsad x
asdasd
Hakkımızda

tesisatpazari.com bir Aday İnşaat Tesisat iştirakidir.

Aday İnşaat Tesisat güvenilirliğiyle, rekabetçiliğiyle ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tesisat sektöründe 36 yıldır öncülüğünü korumuştur. Aday İnşaat Tesisat’ın 36 yıllık deneyimi ve bilgi birikiminin ışığında ilk e-ticaret girişimi olan tesisatpazari.com 2020 yılında kurulmuştur.

tesisatpazari.com Türkiye’nin online tesisat alışverişi sitesidir. E-ticaret alanında faaliyet gösteren tesisatpazari.com dünyaca ünlü markaları müşterileriyle online buluşturmaktadır. tesisatpazari.com gücünü arka planında bulunan konularında uzman mühendislerden almaktadır.

tesisatpazari.com'daki ürünlerimiz için 24 saat çözüm sunabileceğimiz teknik destek ekibimizle hizmetinizdeyiz. Doğru ürün seçimini ve optimum çözüme ulaşmayı sizin kadar önemsiyoruz.

Pompalar, hidroforlar, vanalar, tesisat ve bağlantı elemanları, yangından korunma ekipmanları, ısıtma ekipmanları ve tesisata dair yüzlerce ürünün bulunduğu tesisatpazari.com’da rekabetçi fiyatlarımızla müşterilerimizin yanındayız. 

Misyonumuz

Mekanik tesisat sektöründe, etik kurallar dahilinde, uzman kadromuz ve kaliteli ürün çeşitliğimizle, çözüm odaklı, satış sonrası hizmetin önemini bilerek, çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek.

Vizyonumuz

Her zaman müşterilerine en kaliteli ürünlerle, en iyi hizmeti sunarak tesisat malzemeleri alanındaki öncülüğünü pekiştirmek.

Değerlerimiz

-Güvenilirlik

-Şeffaklık

-Özgünlük ve Yenicilik

-Çözüm Odaklılık

-Müşteri Memnuniyeti

-Öncülük
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.